Mechanical
| Body Material | Polycarbonate |
|---|---|
| Installation Type | Surface mounted |
Electrical
| Electrical Rating | 1 |
|---|---|
| Input Frequency | 50 Hz |
| Input voltage | 220-240Vac |
| U_ES_DALI_CURRENT | 235mA |
| Working Temp Range | 0 to 45 °C |
Compliance
| Standards |
|
|---|
| Body Material | Polycarbonate |
|---|---|
| Installation Type | Surface mounted |
| Electrical Rating | 1 |
|---|---|
| Input Frequency | 50 Hz |
| Input voltage | 220-240Vac |
| U_ES_DALI_CURRENT | 235mA |
| Working Temp Range | 0 to 45 °C |
| Standards |
|
|---|
| Product Length | 197 mm |
|---|---|
| Product Width | 500 mm |
| Product Height | 57 mm |
| Order code | Item code | Description | Availability |
|---|---|---|---|
| 53116 | zc-blind | Full featured blind control |