Mechanical
| Body Material | Polycarbonate |
|---|---|
| Installation Type | DIN rail (35mm) |
| IP Rating | IP20 |
Electrical
| Electrical Rating | 2 |
|---|---|
| Input Frequency | 50 Hz |
| Input voltage | 220-240Vac |
| U_ES_DALI_CURRENT | 2mA |
| Working Temp Range | 0 to 55 °C |
Driver
| U_DS_RADIO_SUPPORT | IEEE 802.15.4 |
|---|---|
| U_DS_FREQUENCY_BAND | 2.4 GHz |
| U_DS_MAX_RADIO_TX_POWER | +8 dBm |
Compliance
| Standards |
|
|---|






