Mechanical
| Body Material | Polycarbonate |
|---|---|
| Installation Type | Independently mounted |
Electrical
| Electrical Rating | 1 |
|---|---|
| Input Frequency | 50 Hz |
| Input voltage | 220-240Vac |
| U_ES_DALI_SUPPLY_CURRENT | 235mA |
| Working Temp Range | 0 to 45 °C |
Compliance
| Standards |
|
|---|
| Body Material | Polycarbonate |
|---|---|
| Installation Type | Independently mounted |
| Electrical Rating | 1 |
|---|---|
| Input Frequency | 50 Hz |
| Input voltage | 220-240Vac |
| U_ES_DALI_SUPPLY_CURRENT | 235mA |
| Working Temp Range | 0 to 45 °C |
| Standards |
|
|---|
| Product Length | 500 mm |
|---|---|
| Product Width | 197 mm |
| Product Height | 57 mm |
| Order code | Item code | Description | Availability |
|---|---|---|---|
| 19060 | zc-room | Full feature room control | |
| 19600 | zc-room-basic | Basic room control | |
| 19799 | zc-room-lite | Lite room control |