Mechanical
| Body Material | Polycarbonate |
|---|---|
| Installation Type | Surface mount |
| IP Rating | IP20 |
Electrical
| Electrical Rating | 2 |
|---|---|
| Input Current | 0.016 A |
| Input Frequency | 50 Hz |
| Input voltage | 220-240Vac |
| U_ES_DALI_CURRENT | 2mA |
| Working Temp Range | 0 to 55 °C |
Compliance
| Standards |
|
|---|







